RU

Зарплата директора Антикорупційного бюро складе 60 тисяч

12.02.2015, 17:32
Зарплата директора Антикорупційного бюро складе 60 тисяч - Фото
b096aa88e4c2ee66d64dcf8b6af6d0e2.jpg
Верховна Рада ухвалила зміни до закону про Національне антикорупційне бюро України, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно зі змінами, призначати директора Нацбюро буде президент з числа кандидатів, яких запропонує спеціальна комісія. Звільнити голову бюро зможе президент або парламент за результатами аудиту, який проводиться трьома експертами - по одному від Кабміну, Верховної Ради та президента.

Крім того, внесено зміни до низки кодексів України з метою наділити Нацбюро достатніми повноваженнями для ефективної роботи. Лідер фракції БПП Юрій Луценко повідомив, що бюро зможе не тільки забезпечити покарання корупціонера, а й зможе через суд конфіскувати майно корупціонера. Також підлягає конфіскації майно пов'язаних з корупціонером фізичних чи юридичних фірм, на яких оформлено майно.

Також у складі Нацбюро буде створено підрозділ детективів, наділених повноваженнями здійснювати оперативно-розшукові заходи та негласні слідчі дії в рамках проваджень.

Крім того, документом визначено розмір заробітної плати співробітників Нацбюро: оклад директора складе 50 мінімальних зарплат (на даний момент - близько 60 тисяч гривень); зарплата старшого детектива бюро - 22 мінімальних зарплати (на даний момент - близько 26 тисяч гривень); зарплата рядового детектива складе 19 мінімальних зарплат (на даний момент - близько 23 тисяч гривень).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини