RU

Зараз Тимошенко поговорить з Вінським про його відставку

17.06.2009, 11:09

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зараз поспілкується з Міністром транспорту і зв'язку Йосипом Вінським щодо його відставки. Про це вона повідомила журналістам по завершенні презентації автобусів українських виробників у дворі Кабміну.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко: "Зараз поговоримо. Ми ще не спілкувалися (сьогодні з Й.Вінським, - ред.)".

Міністр транспорту і зв'язку Й.Вінський не був присутній на презентації автобусів. Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов повідомив журналістам, що йому невідомі причини відсутності глави відомства, і він бачив сьогодні тільки його першого заступника.

Що стосується перспектив відставки Міністра, то О.Турчинов сказав, що сьогодні це питання не підіймалося.

Нагадаємо, Міністр транспорту і зв'язку Й.Вінський сьогодні подав заяву про свою відставку. "Відповідно до статті 18 Закону України "Про Кабінет Міністрів України", подаю заяву про відставку з посади Міністра транспорту і зв'язку України. Моя заява спричинена серйозними розбіжностями з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко щодо політичних, кадрових, економічних питань, а також етики відносин між членами Кабінету Міністрів України", - йдеться у заяві Міністра.

Нагадаємо, на початку тижня Ю.Тимошенко зробила низку гучних заяв, у тому числі й на адресу Міністра Й.Вінського. Зокрема, Прем'єр заявила, що команда Міністра збирається висунути його кандидатом на виборах Президента. При цьому, за її словами, команда Й.Вінського хотіла використати для реклами Міністра кошти "Укрпошти". "Я... зробила зауваження за те, що вони гроші "Укрпошти" зібралися використати на великий тираж друку плакатів з обличчям Йосипа Вікентійовича і з якимись там рекламними гаслами на якусь там виборчу кампанію", - вказала Ю.Тимошенко, додавши при цьому, що на ці цілі збиралися спрямувати 15 млн.грн. "Укрпошти".

У відповідь Й.Вінський заявив, що заява Ю.Тимошенко пов'язана з його позицією щодо створення широкої коаліції. "Ця новина мене шокувала... Я стверджую, що у мене немає наміру балотуватися на посаду Президента. Це моя позиція і моє переконання. Мені незрозуміла взагалі така постановка питання", - наголосив він, додавши, що цю ситуацію створено штучно.

Детальніше про це читайте у статті "Справа про п'ятнадцять мільйонів">>>

Йосип Вінський: біографія і добірка новин>>>


Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини