RU

Заради спікера Рибака вночі зупинили цілий поїзд, - ЗМІ

05.08.2013, 16:04
Заради спікера Рибака вночі зупинили цілий поїзд, - ЗМІ - Фото
Володимир Рибак
Як стало відомо пізніше, в спеціальному вагоні їхав спікер Верховної Ради Володимир Рибак, пишуть Коментарі.

Як повідомив журналіст газети, що став свідком того, що відбувається, всі вікна вагона були закриті. Прямо на пероні, перед входом у вагон, зупинилися два автомобілі: один - з номерами ВР, а другий - міні-автобус Mercedes з номером АI 8090 ЕХ, з якого охоронці досить довго переносили речі, в основному - в паперових пакетах, в які пакують речі в бутиках. При цьому освітлення перону біля віп-вагона було завбачливо вимкнено.

Газеті вдалося дізнатися, що в окремому вагоні їхав спікер ВР Рибак. "Нам на планерці читають телеграми, якщо вносяться певні зміни до складу. А вони (чиновники) дуже бояться, що хтось дізнається цю інформацію, тому всіляко шифруються. Напевно, бояться за своє життя, що хтось нападати на них буде", - розповів один з працівників бригади поїзда, що побажав залишитися неназваним.

Заради спікера Рибака вночі зупинили цілий поїзд, - ЗМІ

Варто відзначити, що прості люди, які бачачи VIP-кортеж і VIP-вагон, не приховували свого обурення. "Подивіться, як влада жирує на наші гроші", - говорив один чоловік іншому. "А хто там їде-то?" - запитав у нього співрозмовник. "Спікер Верховної Ради. Та яка різниця хто? Вони всі гуляють на наші гроші, козли", - з роздратуванням відповів чоловік.

Втім, до Києва спікер не доїхав. За словами провідниці, вночі, коли всі вже спали, вагон перечепився до іншого складу в лісах під Шепетівкою. "Не сподобалося чиновнику їхати в кінці поїзда. Він думав, що його, такого важливого, причеплять в початок складу. А у нас все вже було сформовано, і якщо вносити зміни, то поїзд затримається з відправленням на годину, а то й більше. Ми і так затрималися під Шепетівкою на 35 хвилин, тому що перецепляли вагон до іншого складу. Ви уявляєте - робили це все в лісі, не доїжджаючи до станції. Напевно, боїться сильно", - розповів пізніше співрозмовник газети.

Досьє на Володимира Рибака

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини