RU

Запропоновано розділити статуси учасника бойових дій і війни

18.03.2015, 12:48
Запропоновано розділити статуси учасника бойових дій і війни - Фото
Фото: facebook.com/petroporoshenko
Президент України Петро Порошенко  пропонує розділити статуси учасника бойових дій та учасника війни. Про це йдеться в підписаному ним указі про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції, повідомив сьогодні на брифінгу перший заступник глави Адміністрації президента Віталій Ковальчук.

"Неприйнятною є ситуація, коли в один ряд ставляться воїни, які захищають країну, і чиновники, які їдуть у відрядження", - передає його слова кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ковальчук уточнив, що, відповідно до указу, необхідно чітко визначити підстави для присвоєння статусу учасника бойових дій і окремо - учасника війни.

"Що стосується учасників війни, дуже багато завдань виконувалося в тилу, в тому числі щодо забезпечення діяльності військових формувань... Є особи, які забезпечують певні тилові функції, і вони при цьому не є учасниками бойових дій, але є учасниками війни і теж мають право претендувати на певні гарантії і пільги", - сказав він.

При цьому президент доручив скоротити терміни розгляду питання про надання статусу учасника бойових дій і створити єдиний держреєстр учасників бойових дій.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини