RU

Запатентовані контактні лінзи з вбудованою камерою

07.04.2016, 17:37
Запатентовані контактні лінзи з вбудованою камерою - Фото
Фото: vulcanpost.com
Компанія Samsung запатентувала контактні лінзи з вбудованою камерою. Як пише Sammobile, патент корейці почали розробляти ще в 2014 році, паралельно конкуруючи з компанією Google.

У патентній заявці представлені лінзи, обладнані крихітним дисплеєм, камерою і міні-антеною. Контактні лінзи також облаштовані спеціальними датчиками, які чутливі до рухів. Ці високочутливі датчики дозволяють робити знімки за допомогою моргання. Для отримання зображення необхідний зовнішній пристрій, наприклад смартфон або планшет.

Завдяки розробці інтелектуальних контактних лінз компанія удосконалила якість зображення знімків, одержуваних за допомогою віртуальних очок.

"Лінзи можуть забезпечити більш природний спосіб фіксації реальності, ніж смарт-окуляри, хоча можна прогнозувати, що дискусія про конфіденційність досягне нових висот, коли камери вмонтують в контактні лінзи", - зазначає джерело.

Запатентовані контактні лінзи з вбудованою камерою
  
Запатентовані контактні лінзи з вбудованою камерою

Крім Samsung, розробкою подібного відкриття займалася також компанія Google, однак патент компанії Samsung на цю наукову розробку був поданий ще в 2014 році.

Читайте також: Нова технологія дозволить міні-дронам бачити подібно комах

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини