RU

Занадто багато розкоші: партію Тягнибока покинув один з лідерів

26.04.2013, 13:46
Занадто багато розкоші: партію Тягнибока покинув один з лідерів - Фото
Назар Горук (фото - Facebook.com)
Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що "через незрозумілі амбіції деяких людей" не хоче ставати учасником "перетворення Буковинської Свободи в маргіналез Буковинської політики". "Скажу словами Юрія Луценка, які мені дуже сподобалися: "Не маю права бути використаним ворогами, нерозумними або пристосуванцями" (читайте між рядків)", - сказав Горук.

"Мій відхід з Свободи - це сигнал не тільки для лідерів Свободи, а й опозиції в цілому... Не можна блокувати трибуну майже до кінця, щоб розпустити Верховну Раду, а потім ні з того, ні з сього розблокувати її і дати можливість Партії регіонів далі знущатися над українським народом ", - сказав він.

Він повідомив, що раніше на мітингу опозиції не захотів підніматися на сцену, тому що йому "нема чого там робити на сцені з деякими людьми, які приїжджають на Лексусах за сотні тисяч доларів з десятками охоронців, і прилітають чартерами за 30 тис. євро, у той час як народ голодує, виє і стогне і не має можливості елементарно, по-людськи, нагодувати свою сім'ю, обстежити своє здоров'я, і ​​нормально жити".

"У мене немає ніякого конфлікту з Олегом Тягнибоком, його як людину я поважаю і добровільно склав повноваження керівника місцевої Свободи", - запевнив Горук і заявив, що готовий скласти повноваження депутата.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини