RU

Залізничники пікетують Кабмін: "Банду - геть!"

16.01.2013, 14:23
Залізничники пікетують Кабмін:
5d5ed299744505c304796ba26446e2bc.jpg
Біля будівлі Кабінету міністрів України в Києві розпочався мітинг профспілок залізничників. На акцію зібралися близько 100 представників Вільної профспілки залізничників України та Вільної профспілки машиністів України.

Мітингувальники вимагають підвищення заробітної плати. Зокрема, машиністи вимагають її підвищення на 5,75%, передає Тиждень.

Крім того, залізничники вимагають припинити скорочувати працівників, покращити фінансування залізничного транспорту, а також погасити заборгованості за перевезення пільговиків у 2012 році.

"У разі невиконання вимог ми проведемо акцію "Робота по інструкції". Тобто у нас існують інструкції з експлуатації, згідно з якими ми повинні працювати. Відповідно, наприклад, завтра може вийти не 100 локомотивів, а 5. І рух зупиниться", - заявив представник профспілки машиністів.

Учасники акції б'ють в барабани, окремі - скандують "Банду - геть!"

Вони тримають плакати ("Кабмін - це кровосісі на тілі Укрзалізниці") і таблички з назвами міст України, звідки приїхали учасники.

Нагадаємо, у вересні 2012 року близько 60 представників шести залізниць України пікетували Мінінфраструктури з вимогою припинити підпільну приватизацію Укрзалізниці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини