Законопроект про АТО винесуть на обговорення громадськості - БПП

Законопроект про АТО винесуть на обговорення громадськості - БПП - Фото
Артур Герасимов
21.06.2017, 13:04

Зараз остаточно відпрацьовуються положення законопроекту про реінтеграцію Донбасу, зазначив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов

Проект закону про реінтеграцію Донбасу скоро оприлюднять для обговорення. Про це повідомив в коментарі журналістам лідер фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов, передає кореспондент LIGA.net.

"Зараз остаточно відпрацьовуються положення цього законопроекту, які в найближчі дні будуть винесені на обговорення громадськості. Після того, як ми узгодимо всі пропозиції, я думаю, він буде внесений до зали і проголосований", - сказав Герасимов.

Він нагадав, що проект розробляється групою з депутатів, експертів РНБО, силових відомств та представників громадськості.

Читайте також: Замість АТО: деталі законопроекту РНБО і Порошенка

13 червня 2017 року секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що після трьох років антитерористичної операції потрібно визначити новий формат, який "не перекреслює мінські угоди".

Читайте також: Законопроект про АТО: в БПП хочуть дочекатися повернення Порошенка

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.