RU

Законність третьої справи проти Тимошенко розглянуть завтра

10.05.2011, 16:50
Законність третьої справи проти Тимошенко розглянуть завтра - Фото
6a382db26f2740f113e584c159d6ce99.jpg

Законність третьої справи проти Тимошенко розглянуть завтра

Печерський суд Києва переніс на завтра розгляд справи щодо оскарження постанови Генеральної прокуратури України про порушення кримінальної справи проти колишнього Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових контрактів у 2009 році з Росією. Про це Ю.Тимошенко написала на своїй сторінці у "Twitter".

Як пише лідер БЮТ, о 15:00 суд почав розгляд справи, але представник Генпрокуратури виступив проти того, щоб на судовому засіданні була присутня преса. "Суд не хоче допускати пресу. Депутати вимагають", - написала вона.

Але пізніше, як пише Ю.Тимошенко, суд все-таки дав згоду на присутність журналістів, але без телекамер. "Під тиском суд погоджується тільки без телекамер, щоб не знімали продажний суд і замовного прокурора", - пише екс-прем'єр із засідання суду.

О 15:30 лідер БЮТ "звернулися за перервою на 30 хвилин для ознайомлення зі справою, але суддя перенесла розгляд на завтра". "Думаю, злякалася кількості преси і людей", - пише Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура порушила щодо Ю.Тимошенко третю кримінальну справу - за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових угод. Колишній Прем'єр оскаржила постанову про порушення справи у Печерському суді Києва.


Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини