Законність третьої справи проти Тимошенко розглянуть завтра

10.05.2011, 16:50
Законність третьої справи проти Тимошенко розглянуть завтра - Фото
6a382db26f2740f113e584c159d6ce99.jpg

Печерський суд Києва переніс на завтра розгляд справи щодо оскарження постанови Генеральної прокуратури України про порушення кримінальної справи проти колишнього Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газови

Законність третьої справи проти Тимошенко розглянуть завтра

Печерський суд Києва переніс на завтра розгляд справи щодо оскарження постанови Генеральної прокуратури України про порушення кримінальної справи проти колишнього Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових контрактів у 2009 році з Росією. Про це Ю.Тимошенко написала на своїй сторінці у "Twitter".

Як пише лідер БЮТ, о 15:00 суд почав розгляд справи, але представник Генпрокуратури виступив проти того, щоб на судовому засіданні була присутня преса. "Суд не хоче допускати пресу. Депутати вимагають", - написала вона.

Але пізніше, як пише Ю.Тимошенко, суд все-таки дав згоду на присутність журналістів, але без телекамер. "Під тиском суд погоджується тільки без телекамер, щоб не знімали продажний суд і замовного прокурора", - пише екс-прем'єр із засідання суду.

О 15:30 лідер БЮТ "звернулися за перервою на 30 хвилин для ознайомлення зі справою, але суддя перенесла розгляд на завтра". "Думаю, злякалася кількості преси і людей", - пише Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура порушила щодо Ю.Тимошенко третю кримінальну справу - за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових угод. Колишній Прем'єр оскаржила постанову про порушення справи у Печерському суді Києва.


Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя