RU

Закони 16 січня - найрепресивніші в Європі за 10 років - Більдт

20.01.2014, 13:56
Закони 16 січня - найрепресивніші в Європі за 10 років - Більдт - Фото
Карл Більдт (фото - fffi.se)
Пакет законів, прийнятих представниками провладної більшості у Верховній Раді України 16 січня, є самим репресивним законодавством, який брав будь-який парламент в Європі за останні 10 років. Про це заявив міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт перед початком сьогоднішнього засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

"Думаю, важливо, щоб ми відреагували на пакет репресивних законів, який був прийнятий в четвер у Києві. Це репресивний пакет законів, який був прийнятий будь-яким європейським парламентом за десятиліття", - сказав Більдт.

Глава МЗС Швеції також не виключив можливості застосування санкцій проти України. "Я цього не виключаю, але я б не виносив це питання на порядок денний сьогодні. Подивимося, як буде розвиватися ситуація", - сказав Більдт.

Нагадаємо, 16 січня провладна більшість у Верховній Раді, крім держбюджету на 2014 рік, ухвалила низку законів без обговорення. За ці закони голосували відразу за основу і в цілому. Голосування відбувалося за схемою: депутати піднімають руки, а через кілька секунд глава лічильної комісії Володимир Олійник оголошує результати голосування. Цифра стандартна - 235.

Зокрема, Рада посилила обмеження на проведення масових акцій, амністувала беркутівців, які били мирних демонстрантів, ввела відповідальність за наклеп і жорстко регламентувала діяльність ЗМІ.

Джерело: Радіо Свобода
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини