RU

Закон про заочне засудження опубліковано в офіційній пресі

06.11.2014, 09:58
Закон про заочне засудження опубліковано в офіційній пресі - Фото
Віктор Янукович
В офіційному виданні українського уряду "Урядовий кур'єр" від 6 листопада 2014 року опублікований закон "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо неминучості покарання за окремі злочини проти національної безпеки, суспільної безпеки та корупційні злочини.

Документ вступає в силу на наступний день після опублікування.

Законом передбачено, що стосовно підозрюваного чи обвинуваченого, який переховується від органів слідства та суду, якщо він знаходиться за межами України, ведеться спеціальне кримінальне провадження. Таке ровадження може вестися щодо злочинів проти основ національної безпеки, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку; злочинів, пов'язаних з терористичною діяльністю та корупцією.

Передбачено, що стосовно підозрюваних і звинувачених у вчиненні злочину проти основ національної безпеки України, пов'язаних з терористичною діяльністю, інших злочинів проти громадської безпеки, запобіжний захід застосовується виключно у вигляді утримання під вартою.

Закон про заочне засудження був прийнятий Верховною Радою у другому читанні та в цілому 7 жовтня.

Читайте також: Чому ГПУ не поспішає повертати гроші Януковича і його людей

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини