RU

Закон про переселенців опубліковано в офіційній пресі

21.11.2014, 10:46
Закон про переселенців опубліковано в офіційній пресі - Фото
8c143a88f6e9440b985bf9bb67add4b7.jpg
Закон України "Про внутрішньо переміщених осіб" сьогодні опублікований в газеті Верховної Ради "Голос України". Згідно з прикінцевими положеннями, вказаний закон набуде чинності в суботу, 22 листопада.

Закон № 4490а-1 спрямований на вирішення нагальних питань з обліку та життєзабезпечення внутрішньо переміщених осіб і членів їх сімей в нових умовах проживання, на спрощення порядку тимчасової реєстрації вимушених переселенців, містить норми щодо вдосконалення порядку та скорочення граничних термінів розгляду заяв про оформлення, переоформлення, продовження соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, забезпечення їх соціальними і медичними послугами.

Відповідно до закону, переселенців повинні забезпечити "належними умовами соціальної адаптації, тимчасовим житлом, сприянням в працевлаштуванні, продовженням отримання освіти".

Закон також передбачає створення правових передумов для розробки спеціальних комплексних державних програм, створення і ведення єдиного реєстру та бази даних з внутрішньо переміщених осіб, надання вимушеним переселенцям інформації щодо місць поселення і можливостей працевлаштування, забезпечення державою функціонування системи гарантій соціального та пенсійного забезпечення.

За даними РНБО, в Україні понад 445 тисяч осіб, у тому числі 122,6 тисячі дітей, стали вимушеними переселенцями з зони АТО.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини