RU

Закон про люстрацію недосконалий - глава Вищого госпсуду

23.12.2014, 17:06
Закон про люстрацію недосконалий - глава Вищого госпсуду - Фото
Богдан Львов (фото - скриншот)
Глава Вищого господарського суду України Богдан Львов вважає, що закон про люстрацію порушує принцип індивідуального підходу до суддів і держслужбовців. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, коментуючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ оскарження суддями цього закону в КСУ.

"Судді господарських судів під дію закону про очищення влади підпадають тільки в частині майнових перевірок. Певною власною зацікавленостю, на відміну від суддів загальних судів, які брали участь у розгляді справ, які зараз визначені колективною відповідальністю (справи Майдану, - ред.), у нас немає. тобто, власного інтересу у нас не було. Але оскільки цей закон дійсно недосконалий і нехтує принципом індивідуальної відповідальності... це він не враховує", - сказав Львів.

За його словами, збори суддів Вищого госпсуду підтримали відповідне звернення Вищого спеціалізованого суду з розгляду кримінальних і цивільних справ.

"Якщо ви скажете, що це дійсно мета прийняття закону - то ми живемо в різних вимірах. Наприклад, в радянські часи прикордонники були військами комітету державної безпеки. За законом, всі, хто проходив службу в структурах КДБ, мають бути звільнені без права призначення на державні посади протягом десяти років. чи винен той хлопець, якого тридцять років тому закликали з дому на строкову військову службу, і чи справді він саме та людина, якій має бути заборонено представляти державу сьогодні?"- зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини