Закон про біометричні паспорти прийнято з правками Януковича

20.11.2012, 12:08
Закон про біометричні паспорти прийнято з правками Януковича - Фото
57473412c8899244298a05430b0e9608.jpg

Від документа, який містить безконтактний електронний носій, можна відмовитися за релігійними переконаннями

Верховна Рада відкоригувала закон, що передбачає введення біометричних паспортів, відповідно до пропозицій президента України. За закон "Про єдиний демографічний реєстр" №10492 з урахуванням пропозицій президента України проголосувало 243 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, документ доповнюється положенням про те, що особи, які з релігійних переконань відмовляються від внесення своєї інформації на електронний носій, подають заяви до відповідного центрального органу виконавчої влади про відмову від документа, який містить безконтактний електронний носій.

У такому випадку цим особам видаються відповідні документи, які не містять безконтактного електронного носія. Також, відповідно до пропозицій президента, плата за адміністративні послуги, які надаються у зв'язку з ухваленням цього закону, буде зараховуватися до загального фонду державного бюджету, а не в бюджетні установи, як пропонувалося раніше.

Нагадаємо, вчора президент Україн Віктор Янукович ветував прийнятий Верховною Радою 2 жовтня закон "Про єдиний державний демографічний реєстр", більш відомий, як "закон про біометричні паспорти".

Раніше автор законопроекту про "біометричні паспорти", член фракції Партії регіонів Василь Грицак висловив упевненість в тому, що документ не буде ветований президентом і згодом набуде чинності.

Проти впровадження біометричних паспортів в Україні виступили Українська православна церква Московського патріархату, а також Українська Гельсінська спілка з прав людини. Віруючі назвали електронний чіп у біометричних паспортах відміткою диявола і навіть влаштували акцію протесту біля Адміністрації президента.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы