RU

Закон по мовам до другого читання будуть готувати місяць, - автор

05.06.2012, 11:33
Закон по мовам до другого читання будуть готувати місяць, - автор - Фото
Вадим Колесніченко
Один з авторів законопроекту, регіонал Вадим Колесніченко заявив, що мовний законопроект буде готуватися до другого читання протягом 30 днів.

"Відповідно до закону про регламент, ми по-іншому не можемо розглядати питання, крім як очікування тридцяти днів для того, щоб усі суб'єкти законодавчої ініціативи внесли свої пропозиції, профільний комітет вніс проект постанови із цього законопроекту в парламент. І тільки після цього ми зможемо голосувати. Раніше ми цього зробити не зможемо", - сказав Колесніченко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

Відповідно до регламенту, проект закону готується до другого читання протягом двох тижнів. Може бути прийняте рішення про скорочену підготовку документа до другого читання, в такому випадку над ним працюють тиждень. Проте ніякого окремого рішення по термінах розгляду даного законопроекту парламент не приймав.

Нагадаємо також, що через місяць депутати підуть на канікули до початку вересня.

Сьогодні Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 9073. Його автори - представники Партії регіонів Вадим Колесніченко та Сергій Ківалов.

Досьє на Вадима Колесніченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини