RU

Закон про вибори Президента нардепи переглянуть, швидше за все, в листопаді

22.10.2009, 12:46

Зміни до Закону про вибори Президента парламент сьогодні розглядати не буде. Спірні моменти буде відредаговано не раніше, ніж на наступному пленарному тижні. Про це журналістам заявив заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожемякін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання, чи розглянуть депутати сьогодні зміни до Закону про вибори Президента, А.Кожемякін сказав: "Ні. Зараз буде погоджувальна рада, і ми якраз з цього приводу будемо радитися з колегами в парламенті". При цьому нардеп додав, що щодо змін є низка питань, які ще треба обговорити, і далеко не все враховано у проекті постанови, підготовленому профільним комітетом.

Говорячи про те, коли такий законопроект може бути внесений у сесійну залу, А.Кожемякін сказав: швидше усього, на наступному пленарному тижні.

Нагадаємо, Конституційний Суд днями визнав неконституційними шість положень зміненого Закону про вибори Президента України, і зараз депутати подають проекти змін до Закону про вибори Президента для того, щоб врахувати висновки КСУ.

Сьогодні Представник Президента в Раді Ігор Попов пообіцяв, що Віктор Ющенко оперативно підпише нові зміни до Закону, якщо вони не будуть містити політичних пунктів, які надають перевагу будь-кому з кандидатів в президенти.

Андрій Кожемякін: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини