RU

Захоплення "Нафтогазу" заблокувало кадрові ротації в Кабміні

05.03.2009, 13:41

Чергова "газова війна" заблокувала розгляд коаліцією кадрових ротацій в Кабміні. Про це в інтерв'ю журналістам заявив заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожемякін, відповідаючи на питання, що завадило розгляду кадрових питань у четвер.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кожемякін наголосив: "Я думаю, зайве питання, що завадило, оскільки ви бачили, що завадило. У нас в країні відбуваються досить серйозні речі, на які ми не можемо не реагувати оперативно як політична сила. Тому ми зараз дещо відстрочили питання, яке не є таким вже актуальним сьогодні-завтра. Портфелі, кадри, місця - це все дуже добре для когось... Але я вважаю, що треба рятувати країну від таких хорошковських, яких ви бачили вчора на трибуні".

Нагадаємо, кадрові зміни в уряді Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяла провести ще на початку лютого. Лідер фракції НУНС Микола Мартиненко також стверджував, що ротації в Кабміні - це питання не осені, а найближчого майбутнього.

Водночас, це питання досі не було внесене на порядок денний ВР і, за деякими даними, навіть не узгоджене всередині коаліції.

На початку тижня лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко заявляв, що коаліція не внесе кадрові питання на порядок денний доти, доки не буде прийнято законопроектів, необхідні для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Андрій Кожемякін: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини