RU

Захопленими в Лівії українцями займуться євродепутати

17.02.2012, 11:28
Захопленими в Лівії українцями займуться євродепутати - Фото
Фото: ЕРА
Питання звільнення 28 українських громадян, які до сих пір знаходяться в Лівії під домашнім арештом, взяли під особистий контроль депутати Європарламенту Ельмар Брок (Європейська народна партія) і Лібор Ручок (Прогресивний альянс соціалістів і демократів). Про це повідомила ЛІГАБізнесІнформ прес-служба уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Крім того, Барбара Лохбіллер з фракції Зелених Європейського вільного альянсу запевнила омбудсмана України Ніну Карпачову, що під час її особистого візиту до Лівії, який планується найближчим часом, вона також буде наполягати на звільненні українських громадян перед перехідним урядом Лівії.

Згідно з повідомленням, Карпачова провела переговори з представниками двох найбільших фракцій Європарламенту - Європейської народної партії та Прогресивного альянсу соціалістів і демократів. Під час зустрічі вона акцентувала увагу на необхідності об'єднати зусилля України та ЄС у справі захисту прав 28 громадян України і понад 100 громадян із шести країн-членів ЄС, які також утримуються на території Лівії.

На думку Карпачової, слід звернутися до Перехідного уряду Лівії з проханням знайти можливість застосувати амністію до всіх іноземних полонених.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини