Захист Януковича: Ми отримали підстави для звернення до ЄСПЛ

06.02.2017, 16:41
Захист Януковича: Ми отримали підстави для звернення до ЄСПЛ - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)

Адвокат Сердюк вважає, що Апеляційний суд відмовився забезпечити конституційне право Януковича на оскарження рішення суду першої інстанції

Захист Віктора Януковича буде звертатися до Європейського суду з прав людини через відмову Апеляційного суду почати розгляд скарги на рішення Печерського райсуду щодо спеціального (заочного) розслідування у справі. Про це повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

"Захист сьогодні отримав незаперечні підстави для невідкладного звернення до Європейського суду з прав людини у справі про державну зраду. Сьогоднішній безпрецедентний факт відмови Апеляційного суду почати розгляд скарги захисту на рішення Печерського районного суду щодо спеціального (заочного) розслідування є для цього достатнім доказом", - зазначив Сердюк.

Він також додав, що це рішення Апеляційного суду буде покладено в якості основного доказу політичного тиску на судову систему в Україні у цій справі.

30 січня Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Януковича в держзраді.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий