RU

Захист Тимошенко заявив відвід всій колегії суддів

13.12.2011, 13:56
Захист Тимошенко заявив відвід всій колегії суддів - Фото
bcde37291e869aa0f3e30d391dd66a88.jpg
Адвокат Олександр Плахотнюк заявив відвід всьому складу колегії суддів апеляційного суду Києва з розгляду апеляції Юлії Тимошенко на обвинувальний вирок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Плахотнюк зазначив, що в ході підготовки до розгляду апеляції в суді у захисту була інформація про інший склад колегії суддів, яка нібито повинна була розглядати справу.

Зокрема, за словами адвоката, дозволи на побачення в СІЗО з Тимошенко підписували судді Осипова, Павленко, Горб, а сьогодні справу слухають судді Олена Ситайло, Ольга Юрдига і Тетяна Фрич.

"На попередньому засіданні були встановлені обставини заміни Горб на Ситайло, але до сьогодні захисту невідомі причини заміни інших суддів", - сказав він.

Плахотнюк пояснив, що в нього немає доказів законності цього складу суду, тому захист вважає його незаконним.

Крім того, захисник вважає, що якщо судді були замінені, то у них не було достатнього часу на ознайомлення з усіма матеріалами справи, тому розгляд апеляції Тимошенко таким складом не може бути об'єктивним.

Сторона захисту клопотання про відвід підтримала, прокурори виступили проти задоволення, вказавши, що достатніх підстав для відводу надано не було.

Колегія суддів віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення за клопотанням адвоката Олександра Плахотнюка про відвід.

Нагадаємо, раніше сьогодні апеляційний суд відмовив адвокату Юлії Тимошенко Юрію Сухову у відведенні головуючої судді Олени Ситайло.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини