RU

Захист Тимошенко вимагає відводу прокурора за політичні гасла

19.04.2012, 11:50
Захист Тимошенко вимагає відводу прокурора за політичні гасла - Фото
Сергій Власенко
Захист Юлії Тимошенко заявив клопотання про відвід прокурора Віктора Лобача. Відповідну заяву він зробив на самому початку засідання з попереднього розгляду справи про діяльність корпорації ЄЕСУ.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, захисник Сергій Власенко пояснив: "Дії прокурорів є упередженими й політично мотивованими. Щойно прокурор виголосив промову політичними гаслами".

Захист заявив клопотання про відвід прокурора після того, як Лобач заявив, що "Юлія Тимошенко звинувачується в обмані й обкраданні українського народу".

"Судячи з останніх звинувачень, влада почала нову хвилю політичних репресій, зрозумівши, що так звана газова справа не сприймається ні в Україні, ні за її межами. Придумані нові-старі звинувачення, за якими ця справа вже неодноразово закривалася. Ця справа - "про усні вказівки 1997 року ", тому що все, що інкримінується Тимошенко, - це усні вказівки", - заявив захисник перед початком судового засідання.

Нагадаємо, сьогодні Київський районний суд Харкова почав попередній розгляд справи по ЄЕСУ. Тимошенко звинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Здійсненню цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $160 млн.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини