RU

Захист Тимошенко судиться з пенітенціарною службою та МОЗ

11.06.2012, 11:23
Захист Тимошенко судиться з пенітенціарною службою та МОЗ - Фото
Сергій Власенко
Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) регулярно порушує права Юлії Тимошенко в частині розголошення даних про її лікуванні. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Мені здається, що Державна пенітенціарна служба України регулярно порушує права Юлії Тимошенко в частині розголошення даних про її лікуванні. Вони не мають на це жодного права", - підкреслив Власенко, коментуючи інформацію ДПтС про нового лікаря екс-прем'єра.

За його словами, ДПтС не має права розголошувати інформацію щодо того, хто відвідує Тимошенко, які передачі вона отримує від родичів, в якому стані перебуває, яке лікування проходить. "Це інформація, розголошення якої в нормальному демократичному державі не допустимо", - говорить захисник екс-прем'єра.

"Нехай ДПтС тоді повідомить, що сьогодні на сніданок вжив пан Лисицький, керівник пенітенціарної служби, а також як добре він після цього відвідав вбиральню. Крім того, представники МОЗ, які коментують стан Тимошенко і забули клятву Гіппократа, теж не мають права цього робити", - сказав він.

Він зазначив, що для розголошення приватної інформації про Тимошенко потрібно мати письмовий дозвіл, яке є лише у дочки Тимошенко Євгенії, а також у самого Власенка. "Ми можемо від імені Тимошенко делегувати це право третім особам. Але ми не уповноважували МОЗ або ГПтС давати будь-які коментарі", - заявив Власенко.

Він повідомив, що захист подав позов проти ДПтС та МОЗ в частині розголошення приватної інформації щодо Тимошенко. "Ми подали позов проти пенітенціарної служби та МОЗ, які систематично поширюють приватну інформацію стосовно Юлії Тимошенко. Хоча, якщо ви, наприклад, подивитеся інтерв'ю керівника львівського територіального управління ДПтС щодо пана Слюсарчука, то він коректно відповідає на питання про приватні справи "доктора Пі" і його стан. Але відносно Тимошенко закон для ДПтС перестає діяти ", - зазначив захисник.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини