RU

Захист Тимошенко: суд повинен перенести засідання по ЄЕСУ

17.05.2012, 14:22
Захист Тимошенко: суд повинен перенести засідання по ЄЕСУ - Фото
823a76dcdbad9b2712dbe8d329c36bac.jpg
Київський районний суд Харкова через лікування Юлії Тимошенко повинен перенести засідання, заплановане на 21 травня по розгляду справи про діяльність корпорації Єдині енергетичні системи України. Про це, посилаючись на норми законодавства, заявив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, Власенко підкреслив, що захист готується до різних можливих варіантів судового засідання - як в присутності, так і без Тимошенко.

"Ми не знаємо, що очікувати від 21 травня. Ми готуємося до слухання справи як в присутності Юлії Тимошенко, так і при відсутності Юлії Тимошенко. На жаль, молодий суддя Костянтин Садовський вже продемонстрував не зовсім коректне володіння нормами Кримінально-процесуального кодексу, а по-друге - повну упередженість в цій справі. Тому що буде відбуватися - невідомо ", - пояснив адвокат.

Власенко зазначив, що згідно із законодавством Тимошенко не потрібно писати ніяких заяв про відсутність на судовому процесі. "Тимошенко перебуває на лікуванні в стаціонарі. Це хай пишуть лікарі, а що вони напишуть - ми не знаємо. Наші лікарі можуть писати й робити все, що завгодно: можуть погоджуватися на установку камери відеоспостереження в маніпуляційної, а потім говорити, що це відповідає закону. Наші лікарі можуть розголошувати конфіденційну інформацію і говорити, що це відповідає закону ", - сказав захисник.

Нагадаємо, 28 квітня Київський районний суд Харкова прийняв рішення про перенесення на 21 травня розгляду по суті справи проти Юлії Тимошенко про діяльність корпорації ЄЕСУ. Сторона державного обвинувачення вимагала від суду забезпечити особисту присутність Тимошенко в судовому процесі.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини