RU

Захист Тимошенко спростував "брехливі заяви" влади

11.05.2012, 14:13
Захист Тимошенко спростував
Сергій Власенко
Захист колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко спростовує інформацію про те, що вона відмовилася здавати аналіз крові німецькому лікарю. Про це заявив захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко сьогодні на прес-конференції.

"Вчора поширили чергову брехню про те, що нібито Юлія Володимирівна відмовилася від здачі аналізу крові. Це просто пряма брехня. Я хочу нагадати всім, що, починаючи з 10 серпня, через п'ять днів після арешту Юлії Тимошенко, захист Юлії Тимошенко подав близько 20 клопотань судді Печерського суду Родіону Кірєєву про допуск до Юлії Тимошенко незалежного лікаря з метою забору аналізу крові. Нам двадцять разів відмовили. Після цього Юлія Володимирівна неодноразово заявляла про те, що вона готова здати аналіз крові будь-якому незалежному фахівцю, в тому числі німцям і канадцям під час обстеження 14 лютого. Із цим немає жодних проблем, і на сьогоднішній день Юлія Володимирівна готова це зробити. Але як можна віддавати аналіз крові експертам, які вчора сказали, що Тимошенко сама себе побила? " - сказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Власенко також підкреслив, що пенітенціарна служба створює для Тимошенко умови, за яких її лікування в лікарні Укрзалізниці буде практично неможливо. Зокрема, за його інформацією, станом на вчорашній день у Тимошенко ще не було можливості почати вихід з голодування. Він спростував сьогоднішню інформацію пенітенціарної служби про те, що Тимошенко отримала передачу від родичів, в якій міститься все необхідне. "Я хочу зазначити, що на прохання німецького лікаря, на прохання головного лікаря лікарні пана Афанасьєва вчора Євгенія (дочка Тимошенко, - ред.) зібрала передачу в екстреному режимі з тих продуктів, які необхідні для виходу з голодування. Йдеться, перш за все, про соки, які вони, я маю на увазі тюремники, відмовилися приймати. Вони прийняли ті продукти, які можна вживати на третій, четвертий, п'ятий день виходу з голодування, але при цьому соки, які необхідно вживати вже зараз, вони не прийняли, тобто все робиться  для того, щоб у Юлії Володимирівни не було можливості нормально вийти з голодування. Тому станом на вчора, принаймні я бачив Юлію Володимирівну з 16:20 до 16:40, у неї ще не було можливості почати нормальний вихід з голодування", - сказав Власенко.

За словами Власенка, все це робиться свідомо. Він також назвав цинічним вчорашню заяву Раїси Богатирьової про те, що з учорашнього дня вся відповідальність за здоров'я Тимошенко лежить на німецькому лікарю. "Я хотів би зазначити, що ця відповідальність за здоров'я лідера української опозиції Юлії Тимошенко лежить на українській владі і персонально на Вікторі Януковичу, за командою якого, починаючи з 5 листопада, Юлія Володимирівна не отримувала ніякого лікування, за командою якого вже після 14 лютого, коли Юлію Володимирівну відвідали німецькі лікарі, її не перевозили в лікарню, виробляли різні маніпуляції, намагалися створити стаціонар у в'язниці, пропонували лікуватися в тюремній камері і так далі. При цьому медичної допомоги вона не отримувала. Таким чином, її довели майже до інвалідизації", - додав він.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини