RU

Захист Тимошенко проти внесення правок у законопроект Лабунської

01.11.2013, 11:36
Захист Тимошенко проти внесення правок у законопроект Лабунської - Фото
Сергій Власенко
Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що внесення поправок до законопроекту про звільнення ув'язнених може призвести до зриву підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Про це він заявив, коментуючи заяву місії Кокса-Кваснєвського про підтримку законопроекту позафракційного депутата Анжеліки Лабунської, повідомляє ВВС Україна.

Власенко вважає, що процес внесення поправок в законопроект може перетворитися на "юридичний хаос".

"Якщо ми хочемо перетворити все це на юридичний хаос, то тоді, звичайно, ми можемо доопрацьовувати законопроект, вносити мільярди поправок і зробити з нього щось прямо протилежне", - заявив захисник екс-прем'єра.

Власенко підкреслив, що підписання угоди залежить від звіту місії Кокса- Кваснєвського. Також він названо 18 грудня Остання строком для звільнення Юлії Тимошенко.

"Рішення рекомендувати або не рекомендувати підписувати угоду про асоціацію буде прийнято, по-перше, 14 листопада під час звіту місії Кокса-Кваснєвського, це буде попередня пропозиція , і комітет міністрів на рівні міністрів закордонних справ прийматиме своє рішення 18 листопада. 18 листопада - крайня дата, коли мають бути виконані всі критерії ЄС, щоб Україна мала гарантії підписання угоди про асоціацію", - сказав Власенко.

Нагадаємо, вчора керівники моніторингової місії Європарламенту в Україні Пет Кокс і Олександр Кваснєвський схвалили законопроект нардепа Лабунською (у двох минулих скликаннях вона була членом фракції Блоку Юлії Тимошенко) про лікування Тимошенко і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше.

Законопроект Лабунської N3461 пропонує звільняти хворих ув'язнених від подальшого терміну. " Приймаючи рішення про лікування за кордоном особи, засудженої до позбавлення волі, суд зобов'язаний одночасно прийняти рішення про звільнення такої особи від покарання через хворобу", - пропонує Лабунська. Рішення про лікування за кордоном приймається за умови, що засуджений протягом не менше 365 днів безперервно проходив стаціонарне лікування в лікарні (за межами пенітенціарних установ), і таке лікування не привело до повного одужання.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини