RU

Захист Тимошенко просить ВСУ скасувати вирок по "газовій справі"

01.08.2013, 13:11
Захист Тимошенко просить ВСУ скасувати вирок по
Юлія Тимошенко та Сергій Власенко (фото - tymoshenko.ua)
Захист Юлії Тимошенко зареєстрував у Вищому спеціалізованому суді заяву лідера опозиції до Верховного суду про перегляд та скасування так званої "газової справи". Про це сьогодні після подачі заяви повідомив керівник групи захисту екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Як ви знаєте, вчора набуло чинності і стало остаточним рішення Європейського суду з прав людини, яким були встановлені наступні обставини. По-перше, що справу слухав упереджений суддя; що Юлія Тимошенко була заарештована не внаслідок старого КПК, а внаслідок суддівського та прокурорського політично мотивованого свавілля", - сказав Власенко, слова якого наводить прес-служба Батьківщини.

Власенко зазначив, що це дозволяє захисту Тимошенко сподіватися на те, що Верховний Суд, "якщо він залишився хоча б на трохи судом, скасувати незаконний політично мотивований вирок, звільнивши негайно Юлію Тимошенко з Качанівської колонії".

У Вищого спецсуду є 15 днів на вирішення питання, чи передавати цю справу до Верховного Суду. "У Верховного Суду ми просимо скасування вироку та звільнення Юлії Тимошенко", - зазначив Власенко.

Нагадаємо, 30 липня рішення Європейського суду з прав людини, прийняте 30 квітня 2013 року  в результаті розгляду першої справи Юлія Тимошенко проти України, набуло статусу остаточного.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини