RU

Захист Тимошенко поскаржиться на владу в Раду Європи

22.08.2013, 14:18
Захист Тимошенко поскаржиться на владу в Раду Європи - Фото
Сергій Власенко

Захист екс-прем'єра України Юлії Тимошенко проінформує Комітет міністрів Ради Європи щодо ситуації, яка склалася з невиконанням Україною рішення Європейського суду з прав людини за скаргою Тимошенко. Про це сьогодні в Харкові повідомив захисник екс-прем'єра Сергей Власенко, повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

Власенко зазначив, що 19 серпня закінчився крайній термін, встановлений законом, для винесення рішення Вищим спеціалізованим судом за заявою Тимошенко до Верховного суду України на перегляд і скасування вироку у газовій справі на підставі рішення ЄСПЛ.

Бездіяльність влади захисник пояснять тим, що "українська держава офіційно відмовилася виконувати рішення ЄСПЛ, оскільки впродовж встановленого законом строку Вищий спеціалізований суд ніяк не відреагував на заяву Юлії Тимошенко".

Власенко нагадав, що рішення ЄСПЛ у справі Юлії Тимошенко від 30 квітня 2013 року набуло чинності 31 липня. Враховуючи це, вже наступного дня - 1 серпня - до Вищого спеціалізованого суду було подано заяву Тимошенко про скасування незаконного вироку у газовій справі.

Власенко зазначив, що, враховуючи ситуацію, захист прийняв рішення звернутися до Комітету міністрів Ради Європи.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини