RU

Захист Тимошенко обурений виїзним судом

08.12.2011, 10:52
Захист Тимошенко обурений виїзним судом - Фото
Під стінами СІЗО зібралося кілька десятків прихильників Тимошенко (Фото - Наталія Тарасовська, ЛігаБізнесІнформ)
Захисник екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає безпрецедентною за своєю беззаконністю подією виїзний суд в Лук'янівському СІЗО.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко повідомив, що сьогодні продовжиться судове засідання в камері, де утримується екс-прем'єр. Він наголосив, що такі дії не передбачені жодним законом України. "Вчорашні брехливі заяви СБУ, що нібито чинним законодавством передбачена можливість повторного арешту, є нічим іншим як пропагандистською качкою. Частина 5 статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України передбачає один-єдиний випадок, коли людина, яка перебуває за гратами, може бути повторно заарештована: якщо вона скоїла злочин, вже знаходячись під вартою, наприклад, заарештована людина вбила сусіда по камері. До Тимошенко в даному випадку це не має жодного відношення", - пояснив він.

Власенко додав, що в нормальній ситуації, навіть коли проти людини порушено дві і більше кримінальних справ, другий арешт неприпустимий. Крім цього, адвокат нагадав, що Тимошенко хвора і не може пересуватися. "Дуже довго заяви захисту про стан здоров'я Тимошенко ставилися під сумнів, але вчорашнє і сьогоднішнє судове засідання в камері Лук'янівського СІЗО свідчать про серйозність проблем зі станом її здоров'я. Якщо вже суддя зійшов з розуму і приїхав у в'язницю її судити, значить вже погано все", - наголосив Власенко.

Нагадаємо, раніше Шевченківський суд Києва ухвалив рішення провести виїзне засідання в Лук'янівському СІЗО щодо обрання запобіжного заходу для екс-прем'єра у справі ЄЕСУ. Суд прийняв відповідне рішення, тому що сама Тимошенко не в змозі бути присутньою в суді за станом здоров'я.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини