RU

Захист Тимошенко допускає повернення газової справи на апеляцію

26.06.2012, 10:37
Захист Тимошенко допускає повернення газової справи на апеляцію - Фото
Сергій Власенко (фото: byut.com.ua)
Захисник екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко допускає три варіанти розвитку подій у Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних і кримінальних справ, де в вівторок буде розглядатися касація на вирок у газовій справі.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Власенко зазначив, що Вищий спецсуд може в черговий раз відкласти розгляд касації; відправити справу на повторний апеляційний розгляд; прийняти рішення, яким залишити в силі вирок Тимошенко. "Я думаю, що перший варіант - чергове перенесення розгляду справи за надуманими обставинами", - сказав Власенко.

Разом з тим, за його словами, швидше за все, судді приймуть рішення відправити справу на повторний апеляційний розгляд, і тоді Тимошенко "не буде у в'язниці, але буде під вартою". Власенко також не виключив, що суд залишить у силі вирок у газовій справі і рішення Апеляційного суду.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році 11 жовтня 2011 року. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

Апеляційний суд залишив в силі цей вирок.

Тимошенко і її адвокати просять вищу судову інстанцію визнати незаконними рішення Печерського районного та Апеляційного судів, за якими екс-прем'єр визнана винною, скасувати їх і закрити справу за відсутністю складу злочину.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини