Захист Савченко поскаржився на співробітника СБУ

26.05.2016, 16:39
Захист Савченко поскаржився на співробітника СБУ - Фото
Марк Фейгін і Микола Полозов (фото - facebook.com/nikolay.polozov)
Захист Надії Савченко  поскаржився на співробітника СБУ, який не надав необхідних для процесу матеріалів. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві розповіли адвокати Микола Полозов і Марк Фейгін, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Ми бачимо, як зустрічали Александрова і Єрофєєва, тобто, не зустрічали. І бачимо, що відбувалося, коли прилетіла Надія Савченко. Вся Україна за неї. Безумовно, в нашій роботі тут ми стикалися більше з підтримкою і допомогою, ніж з будь-якою протидією. Хоча протидія була і тут", - сказав Полозов.

Адвокат Савченко Марк Фейгін навів як приклад випадок, що стався восени 2014 року, коли він в ефірі одного з ток-шоу зустрів начальника слідчого управління СБУ Вовка.

За словами Фейгіна, він попросив у Вовка документ, що стосується білінгу телефону Савченко, який до того намагався отримати по офіційному листуванні. "Я кажу: як можна вирішити цю проблему? Він каже: ніяк", - сказав Фейгін. Після чого Фейгін, за його словами, звернувся до депутата від Батьківщини Сергія Власенка. Той, в свою чергу, звернувся до голови СБУ Валентина Наливайченка. "Той (Наливайченко, - ред.) викликає цього Вовка. Що там відбувається... напевно, якась ненормативна лексика була вжита, або щось ще, і документи починають давати офіційно. Потім той же Вовк або від образи, чи від невзаємоозуміня дає інтерв'ю і каже, що ми все - агенти ФСБ. Тобто, адвокати незалежні неможливі в Росії, вони всі - агенти ФСБ ... Ми це приносимо Наді і говоримо: ми, звичайно, розуміємо, що органи і все таке, турбулентний період в Україні, але якось так. І Надя пише абсолютно роздратований лист. Воно було опубліковано, був скандал невеликий. Не знаю, куди викликали Вовка, тому що переді мною за нього просили вибачення кілька радників Порошенка, за нього вибачається прес-секретар СБУ Лубківський.. Тобто, такі випадки бувають", - пояснив він.

Вчора незаконно засуджена в Росії Надія Савченко повернулася в Україну.

Президент Петро Порошенко анонсував швидке звільнення незаконно утримуваних в Росії українців Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю