RU

Захист розкритикував вибір медустанови для Тимошенко

02.04.2012, 18:02
Захист розкритикував вибір медустанови для Тимошенко - Фото
Сергій Власенко
Захисник колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко переконаний, що стаціонарна медична установа, в якій буде проходити лікування екс-прем'єр, повинні визначити іноземні лікарі, які входили до складу міжнародної комісії.

"Єдині лікарі, які провели повне медичне обстеження Юлії Тимошенко, - це німецькі лікарі. Відповідно, саме вони повинні узгодити, в якій клініці лідера опозиції можуть лікувати відповідно до плану, розробленого міжнародною комісією", - заявив Власенко, слова якого наводить прес- служба Тимошенко.

За словами захисника, вітчизняні лікарі "не мають морального права визначати лікарню, в якій буде лікуватися Юлія Тимошенко". "Не можуть визначати лікарню ті псевдолікарі від Міністерства охорони здоров'я, які ще вчора писали, що Тимошенко повністю здорова, і давали дозвіл на проведення слідчих та інших процесуальних дій", - переконаний Власенко.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба Генеральної прокуратури України повідомила про доручення генпрокурора Віктора Пшонки "вжити необхідних заходів, в рамках чинного законодавства, для забезпечення обстеження та лікування Юлії Тимошенко в спеціалізованому медичному закладі за межами Качанівської виправної колонії".

Пізніше стало відомо, що  Міністерства охорони здоров'я вирішило лікувати екс-прем'єра в умовах спеціалізованого стаціонару - в центральній клінічній лікарні Укрзалізниці в Харкові у відділенні патології хребта та периферичної нервової системи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини