RU

Захист чекає спостерігачів з ЄС в суді по касації Тимошенко

21.06.2012, 15:49
Захист чекає спостерігачів з ЄС в суді по касації Тимошенко - Фото
Фото: EPA
На розгляді касаційної скарги по газовій справі Юлії Тимошенко очікується присутність спостерігачів від Європарламенту - колишнього президента Польщі Олександра Кваснєвського та екс-голови Європарламенту Пета Кокса. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Плахотнюк підкреслив: "Наскільки мені відомо, планується участь представників європейської спільноти у розгляді касаційної скарги. Ми не заперечуємо, ми тільки за. Наскільки я знаю, попередньо заявляли про бажання бути присутнім Кваснєвський і Кокс, але чи будуть вони - остаточно поки невідомо ".

Нагадаємо, колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-голова Європарламенту Пет Кокс стали спостерігачами від Європейського парламенту по судовим процесам над екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

За словами президента ЄП Мартіна Шульца, Коксу й Кваснєвському буде надано вільний доступ до документів, які стосуються касаційного суду, інших справ, доступ до учасників процесу, прокурорів і адвокатів, "вільний доступ до всіх, з ким вони захочуть говорити". "Це було гарантовано урядом", - підкреслив він.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини