RU

Захист Тимошенко: Судовий процес перетворився в юридичну нісенітницю

24.07.2011, 15:50
Захист Тимошенко: Судовий процес перетворився в юридичну нісенітницю - Фото
2c5cccfc5ebde8a71432130eabf8ade3.jpg

Захист Тимошенко: Судовий процес перетворився в юридичну нісенітницю
Захист екс-прем'єр-міністра України Юлій Тімошенко вважає, що суддя Печерського районного суду Києва Родіон Киреєв навмисно позбавляє його можливості продовжити процедуру ознайомлення з матеріалами карної справи і выдповідно належно підготуватися до наступного засідання.

Як повідомляє прес-служба партії "Батьківщина", таким чином адвокати Тимошенко прокомменитровали рішення суду про продовження слухань у справі екс-премєра завтра, 25 липня. "Призначаючи засідання на 25 липня, суддя перешкоджає нам ознайомитися з матеріалами справи. Немає фізичної можливості підготуватися до захисту. Таке призначення розгляду справи через троє діб, на ранок наступного робочого дня, свідчить про спробу будь-яким способом перешкодити захисту здійснювати свої прямі обов'язки по захисту Юлії Тимошенко, зокрема, захист не може ні підготуватися, ні ознайомитися з матеріалами справи", - заявив адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк.

Разом з тим, адвокат підкреслив, що захист зі своєї сторони прикладе максимальні зусилля для відновлення порушених прав. "Але, на жаль, сьогодні маємо те, що маємо. Розгляд призначений на 25 липня. Часу немає, і його просто не дають. У минулий понеділок, коли ми були допущені до участі в справі, ми просили надати час для ознайомлення з матеріалами справи. Ми просили два місяці і обгрунтовували, чому нам треба стільки часу - фізичні можливості, об'єм матеріалів, але нам надали всього три дні", - пояснив захисник Юлій Тимошенко.

Олександр Плахотнюк також двічі звертався до суду з проханням при призначенні наступних засідань по розгляду справи Юлії Тимошенко враховувати його зайнятість на інших процесах. Однак суд проигнорировал його повідомлення про те, що саме 25 липня він повинен захищати також в Печерському райсуде ще одного свого підзахисного на іншому судовому процесі.

У свою чергу адвокат Микола Сирий, підсумовуючи хід судового засідання 22 липня, додав, що нездатність суду роз'яснити суть обвинувачень, заганяє ситуацію в глухий кут. "Якщо захист не розуміє, від яких обвинувачень саме в кримінальному значенні треба захищатися, то подальшої хід цієї справи буде нагадувати якийсь юридичний хаос, якусь юридичну нісенітницю, бо юридичної перспективи з'ясовувати в суді, є подія злочину чи ні - просто не існує", - заявив захисник Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Тимошенко подала судді усне клопотання про закриття збудженої проти неї карної справи через відсутність події злочину. Але суддя відхилив це клопотання і переніс розгляд справи Тімошенко на 25 липня, на 10:00.


Юлія Тимошенко: біографія і підбірка новин>>>
Справа Тімошенко: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини