RU

Захист Тимошенко просить суд відновити стадію судового слідства

14.09.2011, 11:53
Захист Тимошенко просить суд відновити стадію судового слідства - Фото
2dbb6eb449e6d30a10a94182cbad1294.jpg

Захист Тимошенко просить суд відновити стадію судового слідства

Захист екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко просить Печерський районний суд Києва відновити стадію судового слідства. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції адвокат Олександр Плахотнюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Плахотнюк зазначив, що сьогодні до канцелярії суду було подане клопотання щодо поновлення стадії судового слідства. Адвокат нагадав, що перед тим, як закрити судове слідство, суддя Родіон Кірєєв не дослідив і не виклав в ході засідання частину матеріалів справи.

Це, зі слів адвоката, позбавляє Тимошенко та її захист можливості посилатися на ці документи в ході судових дебатів.

Плахотнюк наголосив, що недосліджені документи захист розцінює як такі, що виправдовують Тимошенко.

Серед цих документів Плахотнюк назвав доручення Тимошенко від 19 січня 2009 року, яке вона передала міністру палива та енергетики Юрію Продану разом з директивами, консолідований звіт НАК Нафтогаз України за 2009 рік, а також висновок центру експертиз "Альтернатива".

"Всі ці документи є в матеріалах справи, тому вони повинні бути викладені в ході засідання. Захист скористався своїм правом і просить суд відновити судове слідство для того, щоб була можливість посилатися на ці документи в ході дебатів", - сказав він.

Також Плахотнюк наголосив, що якщо судове слідство буде відновлено, захист буде звертатися з клопотанням про зміну запобіжного заходу для Тимошенко.

На думку адвоката, відмова в поновленні буде ще одним доказом того, що об'єктивності в судовому процесі Тимошенко немає.

Нагадаємо, що суддя Кірєєв оголосив перерву в розгляді кримінальної справи Тимошенко до 27 вересня.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини