RU

Захист просить відкласти допит Тимошенко, але суддя виступає проти

06.09.2011, 12:07

Адвокат Олександр Плахотнюк просить Печерський суд Києва провести допит Юлії Тимошенко після розгляду всього клопотання, і перед допитом дати на підготовку два дні, суддя Родіон Кірєєв наполягає, щоб підсудна або свідчила, або свідчення будуть зачитані.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Плахотнюк зазначив, що на сьогоднішній день суд розглянув не всі клопотання захисту про виклик додаткових свідків, експертів, проведення експертиз. За словами адвоката, це позбавляє Тимошенко можливості в своїх свідченнях посилатися на них або дані експертиз.

За його словами, Тимошенко просить призначити її допит після задоволення усіх клопотань.

Крім того, Плахотнюк підкреслив, що перед допитом їй необхідно буде два дні на підготовку.

Сама Тимошенко підтримала заяву свого захисника. Звертаючись до Кірєєва, вона підкреслила: "Не ви визначаєте, коли мені свідчити, а Кримінально-процесуальний кодекс визначив, що я можу дати свідчення в будь-який момент судового слідства", - сказала вона.

На думку Тимошенко, суддя навряд чи задовольнить клопотання захисту, але вона підкреслила, що свої свідчення хоче дати хоча б після того, як вони будуть відхилені. Водночас екс-прем'єр підкреслила, що не відмовляється свідчити.

Кірєєв зазначив, що ці аргументи Тимошенко наводила вже неодноразово, а крім цього, суд вже двічі надавав час на підготовку до допиту.

"Робіть що хочете. Хочете позбавити мене права на захист - позбавляйте", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини