RU

Захист просить суд виправдати Тимошенко

28.09.2011, 13:44
Захист просить суд виправдати Тимошенко - Фото
b726ed6f517bd658ec8478cf7d1f1402.jpg

Захист просить суд виправдати Тимошенко

Адвокат Юлії Тимошенко Юрій Сухов попросив суд ухвалити виправдальний вирок та відпустити екс-прем'єра з-під варти. Про це він сказав сьогодні, виступаючи з промовою в Печерському суді Києва.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Сухов зазначив, що в ході розгляду кримінальної справи провину Тимошенко не було доведено. "Державне обвинувачення не обґрунтувало наявність у діях Тимошенко таких обов'язкових складових складу злочину, як суб'єкт злочину, діяння у вигляді перевищення влади або службових повноважень, наслідків у вигляді завдання збитків, мотивів і мети, а також прямого наміру", - сказав він.

З його слів, позиція обвинувачення ґрунтується передусім на незаконних припущеннях, висновках і особистих думках прокурорів. На думку адвоката, реальні обставини у справі було викривлено.

"При цьому прокурори не привели визначених Кримінально-процесуальним кодексом доказів, на яких будується обвинувачення. Позиція обвинувачення свідчить про деяку упередженість і односторонність оцінки", - додав Сухов.

Адвокат наголосив, що судовий розгляд справи довів відсутність складу злочину в діях Тимошенко.

"А значить, у справі має бути ухвалений виправдальний вирок. Я прошу суд ухвалити такий виправдальний вирок і звільнити Тимошенко Юлію Володимирівну з-під варти", - сказав Сухов.

Після виступу адвоката суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву для обіду і відпочинку до 13:55.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини