RU

Захист Луценка просить суд дати оцінку фактам тиску на свідків

21.10.2011, 09:40
Захист Луценка просить суд дати оцінку фактам тиску на свідків - Фото
44089e5330197f8059d95676509b2e20.jpg

У Печерському районному суді Києва продовжився розгляд кримінальної справи стосовно екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на початку засідання суддя Сергій Вовк (на фото) повідомив, що в суд для надання свідчень з'явився свідок Володимир Максимов, який з липня 2005 року до вересня 2010 року працював начальником режимно-секретного відділу Департаменту оперативної служби МВС України.

Водночас, адвокат екс-міністра Олексій Баганець попросив дозволу перед цим заявити спільне прохання захисту.

Баганець зазначив, що справа у відношенні Луценка розглядається вже півроку, і весь цей час в ході процесу присутні порушення законодавства. Зокрема, зі слів адвоката, було встановлено, що прокуратура і МВС здійснюють тиск на свідків у справі.

Так, Баганець нагадав, що ЗМІ стало відомо про зустріч перед судовим засіданням свідка Мельника з представником прокуратури Іщуком. Крім цього, зазначив він, ряд свідків були викликані на допит не судом, а співробітниками департамента внутрішньої безпеки МВС.

"Прошу винести окрему ухвалу за фактами порушень Міністерством внутрішніх справ і Генеральною прокуратурою вимог статей 19 і 62 Конституції України і здійснення тиску на свідків у кримінальній справі стосовно Юрія Луценка", - сказав адвокат.

Нагадаємо, раніше програма "Знак оклику" телеканалу ТВi оприлюднила відео, на якому начальник відділу з розслідування кримінальних справ у сфері економіки Головного слідчого управління Генпрокуратури Олександр Іщук за півгодини до початку судового засідання зустрівся з ключовим свідком проти Луценка - Валерієм Мельником.

Напередодні на брифінгу Генпрокурор Віктор Пшонка відмовився відповісти на питання журналістів, хто віддав наказ Іщуку зустрічатися зі свідком перед початком судового засідання.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини