RU

Захист домагатиметься звільнення Луценка - він дуже хворий

14.09.2011, 15:07

Захист екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка буде ставити питання про зміну запобіжного заходу для нього на наступному судовому засіданні 19 вересня. Про це повідомив журналістам адвокат Луценка Юрій Фомін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фомін уточнив, що суддя у справі екс-міністра Сергій Вовк дав дозвіл на додаткове обстеження стану здоров'я Луценка в умовах стаціонару, в той час як захист домагається його лікування.

"Ми вважаємо, що це основний момент до 19 числа. 19 числа, звичайно, ми поставимо питання про зміну запобіжного заходу... Зараз дійсно дуже серйозно змінилася ситуація, пов'язана з можливістю утримання під вартою Юрія Луценка, тому ми 19 числа будемо таке клопотання заявляти", - сказав він.

Фомін звернув увагу на те, що з таким діагнозом, який поставлено Юрію Луценку, рекомендують звільняти навіть людей, засуджених за вироком суду. Тим більше, на його думку, має бути звільнена людина, провина якої ще не доведена.

Нагадаємо, раніше дружина екс-міністра Ірина Луценко звернулася до судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка з проханням про надання дозволу на термінову кваліфіковану медичну допомогу за межами слідчого ізолятора Юрію Луценку, стан якого щодня гіршає. За її словами, у колишнього міністра внутрішніх справ виявлено цироз печінки.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини