RU

Захисникам Тимошенко не вдалося спрацюватися, - ЗМІ

19.09.2012, 09:23
Захисникам Тимошенко не вдалося спрацюватися, - ЗМІ - Фото
Валентина Теличенко
Валентина Теличенко більше не представляє інтереси екс-прем'єра  Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини. У неї закінчився контракт, і сторони не стали його продовжувати. Про це пише Комменрсант-Україна з посиланням на свої джерела.

За словами співрозмовників видання, причиною такого рішення стали її розбіжності з керівником групи захисників екс-прем'єра Сергієм Власенком.

"Валентина Теличенко не могла знайти спільну мову  з Сергієм Власенком, їй було складно з ним працювати, - сказав співрозмовник видання, близького до групи захисників екс-прем'єра, відзначивши, що з Теличенко "грубо поводилися". - Дійшло до того, що їй не сплатили останнє відрядження (в Страсбург, - ред.). Дві дорослих людини не змогли домовитися - це їхня проблема чи проблема партії, яка зробила неправильний вибір".

За інформацією видання, розбіжності між Теличенко і Власенком почалися практично відразу ж після того, як вони почали разом працювати. Відсутність взаєморозуміння проявлялося переважно на етапі підготовки процесуальних документів. Джерела припускають, що остаточно їхні відносини зіпсувалися після того, як почалася підготовка скарги на рішення судів у справі стосовно Тимошенко про зловживання владою при підписанні газових контрактів.

Теличенко відмовилася коментувати інформацію про завершення своєї роботи в команді Тимошенко. Відмовився від коментарів і Власенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини