RU

Захисник Тимошенко: Влада перенесла суди, щоб обдурити ПАРЄ

21.05.2012, 12:13
Захисник Тимошенко: Влада перенесла суди, щоб обдурити ПАРЄ - Фото
Сергій Власенко
Захисник екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає не випадковим перенесення судового засідання у справі корпорації Єдині енергетичні системи України, а також розгляд касації по газовій справі відносно його підзахисної на 25 і 26 червня. Про це він заявив в понеділок на брифінгу в Апеляційному суді Харківської області.

"На моє глибоке переконання, це все пов'язано з тим, що саме в ці дні, 25 і 26 червня, в місті Страсбург проходитиме сесія ПАРЄ, на якій має розглядатися українське питання. І українська влада в черговий раз хоче обдурити європейську громадськість, сказавши , що у нас ще немає остаточного рішення", - заявив Власенко, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Саме тому обрані ці дві дати, підкреслив він. Власенко також зазначив, що, на його думку, прокуратура, виступаючи за перенесення засідання по справі ЄЕСУ, посилалася на неналежні документи.

"Вони обгрунтовують своє клопотання неналежним документом, посилаючись на думку якоїсь міжнародної комісії, яка до Юлії Володимирівні не має ніякого відношення. Лікарем Юлії Володимирівни до минулого тижня був німець Лутс Хармс, який дав свій висновок суду. Сьогодні прибуває новий німецький лікар, яка буде лікувати Юлію Тимошенко. Тільки висновки німецьких лікарів є легітимною підставою для прийняття яких-небудь судових рішень", - сказав захисник.

Він повідомив, що тепер Тимошенко буде лікувати німецький лікар-жінка на прізвище Рейсхауер.

Нагадаємо, Київський райсуд Харкова переніс засідання у справі корпорації ЄЕСУ щодо екс-прем'єра на 10:00 25 червня.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини