RU

Захисник Тимошенко скаржиться на здоров'я і просить відкласти суд

08.07.2011, 11:15
Захисник Тимошенко скаржиться на здоров'я і просить відкласти суд - Фото
40c842df9a08930ee24441663e685648.jpg

Захисник Тимошенко скаржиться на здоров'я і просить відкласти суд
Адвокат Юлії Тимошенко Микола Титаренко просить суд перенести засідання на понеділок через погіршення стану здоров'я.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Титаренко пояснив: "Враховуючи темп, в якому розглядається справа, я прошу оголосити перерву до понеділка, оскільки стан мого здоров'я не може сьогодні повною мірою виконувати функції по захисту. Той темп, який взяв суд - день у день розглядати справу, захисту доводиться готуватися вночі. Я через свій стан не можу сьогодні захищати мою підзахисну". Розгляд справи Титаренко попросив продовжити у понеділок, 11 липня.

Вислухавши заяву, суддя Родіон Кірєєв поцікавився: "У своїй заяві ви кажете, що в суді до вас були застосовані тортури. Які тортури і хто до вас застосовував". "Захист згідно з розпорядком, визначеним судом, готується до засідань ночами", - відповів Титаренко.

Кірєєв спитав, чи є у адвоката медичні довідки, які підтверджують погіршення стану здоров'я. "Може, вам треба зараз викликати швидку в зал суду?" - поцікавився суддя.

Титаренко запевнив, що він може самостійно дістатися до медичної установи.

Тимошенко клопотання підтримала. За її словами, сам Титаренко з етичних міркувань не зміг сказати суду, чому вважає, що до нього застосовувалися тортури. "Я можу це сказати. Умови, які ви створили в суді, є тортурами. Засідання тривають з ранку до вечора, на ознайомлення зі справою ви дали півтора дні. Він вже три ночі спить по дві-три години, і організм людини просто не витримує. Зараз він стоїть перед дилемою - або якісно захищати, або свідомість тут втрачати. І це тортури", - заявила вона.

Нагадаємо, вчора суд частково задовольнив клопотання захисника Тимошенко Миколи Титаренка і близько 16:00 оголосив перерву в засіданні до сьогоднішнього ранку з тим, щоб він міг ознайомитися з матеріалами справи і підготувати нове клопотання. Щоправда, сам адвокат наполягав на тому, що йому на це знадобиться місяць - кількість сторінок в кримінальній справі його підзахисної перевищує 4 тис. За цей час Титаренко розраховував розглянути питання залучення додаткових свідчень у справі, допиту додаткових свідків і, можливо, проведення економічних експертиз. У іншому випадку, натякнув адвокат, йому нічого робити як захиснику.

Суд вирішив, що прохання надати місяць не обгрунтоване, оскільки раніше захисту вже давали час на ознайомлення зі справою. Водночас прохання надати час на підготовку клопотання суд частково задовольнив, оголосивши перерву до сьогоднішнього ранку.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини