RU

Захищати Кучму буде адвокат Луценка і Данилишина

28.03.2011, 12:10

Другий Президент Леонід Кучма вирішив посилити свій захист. Про це він повідомив журналістам перед тим, як зайти у будівлю Генпрокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Кучма уточнив, що з новим американським адвокатом (зарубіжна преса повідомляє, що це відомий гучними справами Алан Дершовець, - ред.) ще не зустрічався. "У мене сьогодні буде ще один адвокат, місцевий, прізвище його Ігор Фомін, тому що з тим підходом, який сьогодні є у слідства, мені здається, що мені треба посилити цей бік, - зрозуміло, чому, я думаю. І знову ж, з погляду, якщо ми хочемо в Україні досягнути істини, потрібна з обох сторін хороша доказова база", - сказав він.

Відповідаючи на питання журналістів, що саме йому інкримінується, Л.Кучма сказав: "Нічого нового. Перевищення повноважень… Мотивування одне, відоме, основа - плівки Мельниченка, звідси - перевищення службових повноважень, якісь, так би мовити, вказівки давали, які спричинили загибель журналіста".

Нагадаємо, І.Фомін також є адвокатом опозиціонерів Юрія Луценка, Богдана Данилишина і Євгена Корнійчука.

Раніше Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Л.Кучми. За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, Л.Кучма підозрюється у перевищенні повноважень, дачі незаконних розпоряджень керівництву Міністерства внутрішніх справ, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини