RU

Захаров вважає, що Тимошенко заважала в Києві

04.01.2012, 12:16
Захаров вважає, що Тимошенко заважала в Києві - Фото
Фото: ЕРА
Відомий правозахисник, співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров вважає, що Юлію Тимошенко перевели в Качанівську виправну колонію в Харкові, тому що вона заважала у Києві. Про це він заявив в інтерв'ю кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"У справі Тимошенко дуже мало залежить від закону, від права, і дуже багато - від рішень вищих інстанцій. Логічно було б до завершення слідчих дій залишити її у слідчому ізоляторі... Зазвичай так і відбувається: не переводять в колонію до тих пір, поки не завершено слідство. Але в справі Тимошенко, очевидно, працюють інші міркування: присутність Тимошенко в Києві стимулює політичну активність, тому краще її відправити в колонію, а слідчі дії проводити як-небудь без неї", - сказав він.

"Справи такі, що, цілком може бути, і сама Тимошенко не дуже потрібна для проведення слідчих дій. Якщо треба буде - до неї з'їздять в колонію", - пояснив Захаров.

Нагадаємо, напередодні Нового року колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко етапували з Київського СІЗО до Качанівської виправної колонії N54. При цьому вона є фігурантом низки кримінальних справ (у тому числі по корпорації ЄЕСУ), які вимагають проведення слідчих дій з нею.

Повний текст інтерв'ю "Європейський суд ще не займався справами, подібними Тимошенко">>>

Валерія КОНДРАТОВА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини