RU

Захарченко наказав міліції співпрацювати з Дорожнім контролем

25.07.2013, 11:49
Захарченко наказав міліції співпрацювати з Дорожнім контролем - Фото
Віталій Захарченко
Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко доручив підлеглим налагодити співпрацю з громадською організацією Дорожній контроль (ДК). Крім того, кримінальні виробництва за фактами нападів на членів організації, будуть перебувати на контролі керівництва МВС. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

"У МВС прийнято рішення налагодити тісну співпрацю з громадськими організаціями щодо громадського контролю за діяльністю органів внутрішніх справ. Особливо щодо надання громадянам послуг по лінії Державної автомобільної інспекції та вдосконалення безпеки дорожнього руху", йдеться в повідомленні.

Захарченко доручив підлеглим провести робочу зустріч з представниками ДК і обговорити розробку меморандуму про співпрацю. У документі планується визначити взаємні права та обов'язки сторін щодо здійснення громадського контролю за діяльністю органів внутрішніх справ.

Поряд з цим, міністром прийнято рішення, що кримінальні виробництва за фактами нападів на активістів ДК перебуватимуть на контролі керівництва МВС.

Нагадаємо, раніше начальник УМВС Херсонської області Валерій Литвин заявив, що будь-який контроль з боку громадських активістів співробітників ДАІ є абсурдом. "Постійні провокації з боку членів так званого Дорожнього контролю - це взагалі абсурд. Я думаю, що коли-небудь прийде цьому край, тому що те, що відбувається з співробітниками ДАІ ні в одній країні не заохочується", - сказав він.

21 червня в Донецьку побили активіста ДК Олега Богданова.

Досьє на Віталія Захарченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини