RU

Західні посли зробили різку заяву на підтримку Абромавічуса

03.02.2016, 14:13
Західні посли зробили різку заяву на підтримку Абромавічуса - Фото
Айварас Абромавічус
Посли ключових країн Євросоюзу, США та Канади виступили з різкою заявою, в якій висловили глибоке розчарування вірогідною відставкою міністра економіки Айвараса Абромавічуса. Відповідну заяву поширює посольство Швеції.

"Ми глибоко розчаровані відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі пана Айвараса Абромавічуса, який досяг справжніх результатів у проведенні реформ в Україні", - заявили посли.

"Протягом минулого року пан Абромавічус і його професійна команда домоглися важливих зрушень у впровадженні жорстких, але необхідних економічних реформ, покликаних стабілізувати українську економіку, викоріненні хронічної корупції, приведенні у відповідність з вимогами програми МВФ і сприянні формуванню більш відкритої і прозорої влади" , - йдеться в заяві.

Посли закликали українських керівників відкинути "свої дріб'язкові розбіжності" і назавжди залишити в минулому "корисливі інтереси, які гальмували розвиток країни протягом десятиліть".

Заяву підписали:

Посол Канади Роман Ващук

Посол Франції Ізабель Дюмон

Посол Німеччини Крістоф Вайль

Посол Італії Фабріціо Романо

Посол Литви Марюс Януконіс

Посол Норвегії Йон Фредріксен Елведал

Посол Швеції Андреас фон Бекерат

Посол Великобританії Джудіт Гоф

Посол США Джеффрі Р. Пайєтт

Посол Швейцарії Гійом Шойрер

Посол Європейського Союзу Ян Томбінський.

Нагадаємо, в середу глава Мінекономіки Абромавічус заявив, що йде відставку, в тому числі і через спробу соратника президента Ігоря Кононенка "встановити контроль над державними грошима".

Читайте також: Посол США Пайєтт назвав Абромавічуса ключовим реформатором КМУ

Відзначимо, що народного депутата Кононенка охрестили сірим кардиналом Петра Порошенка: незважаючи на офіційне друге місце у фракції БПП після Юрія Луценка, саме він веде переговори з іншими фракціями, відповідає за ключові голосування, контактує з президентом і бере участь у вирішенні делікатних політико-економічних ситуацій у інтересах гаранта.

Читайте також: Абромавічус: Україна в двох кроках або від прориву, або від провалу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини