RU

Західна Україна відновлює залізничне сполучення

26.08.2008, 12:34

У регіонах, які постраждали від стихійного лиха, рух потягів відновлено на 61 об'єкті залізничної інфраструктури. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Міністр транспорту і зв'язку України Йосип Вінський.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Й. Вінський уточнив, що внаслідок стихійного лиха найбільше постраждали три ділянки Львівської залізниці: Старий Самбір-Стрілки (на 89-му кілометрі зруйновано підпорну стіну), Делятин-Товмачик (на 35-му кілометрі зруйновано 75-метрову підпорну протирозмивну стіну висотою 10 метрів, у повітрі зависло 150 метрів залізниці), Завалля-Вижниця (на 5-му кілометрі повністю зруйновано залізничний міст довжиною 427 метрів через річку Черемош).

"На ділянці Львів-Ужгород на перегоні Старий Самбір-Стрілки проведено роботу з аварійного відновлення земельного полотна верхньої будови рейки та контактної мережі, прокладено 500 м шляхів на залізобетонних шпалах", - сказав Й. Вінський.

За його словами, зараз тривають роботи із відведення русла річки Черемош убік від зруйнованої опори, будівництва захисної греблі та укріплень. "Відкрити міст на ділянці Завалля-Вижниця планується до кінця року", - зауважив Й. Вінський.

Нагадаємо, автосполучення в зоні стихійного лиха також майже повністю відновлено. Про це Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила під час церемонії відкриття тимчасового мостового переходу через річку Бистриця Солотвинська в Івано-Франківській області. Із 1250 км автошляхів, які було зруйновано або пошкоджено внаслідок стихії, протягом місяця відновлено 1200 км.

Досьє на Йосипа Вінського >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини