Захоплений Крим відвідають французькі євродепутати: МЗС чекає на реакцію Парижа

Захоплений Крим відвідають французькі євродепутати: МЗС чекає на реакцію Парижа - Фото
Фото: depositphotos.com
30.06.2020, 17:31

У МЗС України хочуть, щоб Франція офіційно відреагувала на незаконний візит французьких євродепутатів до окупованого Криму

Міністерство закордонних справ України звернулося до Франції із проханням відреагувати на незаконний візит п'яти французьких депутатів Європейського парламенту на чолі з Тьєррі Маріані до окупованого Росією Криму. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Заступник голови МЗС Еміне Джапарова під час зустрічі з послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном заявила про неприпустимість контактів французьких громадян із представниками окупаційної адміністрації РФ на тимчасово окупованих територіях.

"У зв'язку з цим Еміне Джапарова звернулася з проханням офіційно відреагувати на незаконний візит делегації французьких євродепутатів на чолі з Тьєррі Маріані до Криму 30 червня - 2 липня", - заявили в МЗС, уточнивши, що де Понсен підтвердив незмінну позицію Парижа щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

Також французький посол заявив, що він передасть звернення Джапарової у МЗС Франції.

Сьогодні повідомлялося, що п'ять французьких депутатів Європарламенту відвідають окупований Крим. Делегацію очолить євродепутат, президент асоціації Франко-російський діалог Тьєррі Маріані.

  • За поїздки до Криму проти Маріані й інших французьких політиків в Україні відкрили кримінальну справу ще у 2016 році.
  • 13 березня 2019 року Маріані та декілька  французьких євродепутатів  незаконно відвідували окупований півострів.
  • Тоді ж у МЗС уточнювали, що поїздки зарубіжних політиків до Криму не мають статусу офіційних.
Популярне