RU

Задирко вважає за честь бути виключеним з фракції БЮТ

08.10.2009, 11:28

Народний депутат Геннадій Задирко вважає за честь виключення з фракції БЮТ за те, що він голосував за підвищення соціальних стандартів. Так він прокоментував сьогоднішнє рішення БЮТ, яким його і Володимира Каплієнка виключили з фракції.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі нардепа, зокрема, Г.Задирко наголосив: "Як людина... лівоцентристських поглядів, я не міг не проголосувати за підвищення мінімальних пенсій і зарплат. І якщо мотивом для мого виключення з фракції БЮТ стало саме це голосування, то я вважаю за честь покинути залишити ряди фракції, якій питання соціальної захищеності людей чужі".

При цьому Г.Задирко нагадав, що підвищення соцстандартів було зобов'язанням, прописаним у програмі "Український прорив". "Тобто, мене виключили за те, що я послідовно сприяю виконанню передвиборних обіцянок Юлії Тимошенко. Зате досить відкрити програму "Український прорив", щоб переконатися, що жодна з цих обіцянок самою Юлією Володимирівною не виконана", - додав він.

Нагадаємо, на ранковому засіданні фракції Блоку Юлії Тимошенко зі складу фракції були виключені народні депутати Геннадій Задирко, Володимир Каплієнко і Ігор Рибаков. Про це повідомив народний депутат від БЮТ Роман Забзалюк.

"Ми змушені були підняти питання про виключення з нашої фракції пана Рибакова, пана Задирка і пана Каплієнка, які ... фактично голосують в унісон з Партією регіонів, а їхні виступи, написані у кулуарах паном Вінським, недопустимі, тому що вони паплюжать наші ідеї, нашу спрямованість на реалізацію програмних принципів", - пояснив Р.Забзалюк рішення фракції.

БЮТ: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини