RU

Забзалюк вирішив, на що витратить $450 тис. "від Рибакова"

08.02.2012, 14:06
Забзалюк вирішив, на що витратить $450 тис.
Роман Забзалюк
Гроші, отримані під час своєї спецоперації, народний депутат Роман Забзалюк направить на агітацію в одній з південних областей України. Про це він повідомив сьогодні журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Забзалюк зазначив: "Що стосується грошей, які надав мені пан Рибаков, очевидно, як грант і прямий спонсорський внесок у посилення боротьби з чинним режимом, то можу його і вас запевнити, що вони неодмінно будуть спрямовані на роз'яснювальну, агітаційну , пропагандистську роботу серед мешканців однієї з областей на півдні України, підготовку опозиційних сил в регіонах до участі у виборчій боротьбі, на недопущення фальсифікації результатів цих виборів ".

Нагадаємо, Забзалюк щойно заявив журналістам, що ніколи не виходив з Батьківщини, а членом депутатської групи Реформи заради майбутнього став, щоб провести депутатське розслідування, довести і припинити провокації проти опозиції. При цьому він продемонстрував аудіозаписи, на яких чути голоси, схожі на Забзалюка і лідера групи Реформи заради майбутнього Ігоря Рибакова. В ході розмови Забзалюку запропонували гроші за його перехід і його діяльність проти Батьківщини: "За продаж своєї совісті пропонуються скажені гроші. Йдеться про суму в розмірі $ 500 тис. відразу, потім щомісячна зарплата 20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції ". Політик заявив, що отримав $ 450 тис.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини