RU

Забзалюк: Вихід з БЮТ був експериментом - мені дали $ 450 тис.

08.02.2012, 13:19
Забзалюк: Вихід з БЮТ був експериментом - мені дали $ 450 тис. - Фото
Забзалюк був активним членом депутатської групи підтримки Юлії Тимошенко в суді
Народний депутат Роман Забзалюк заявив, що він ніколи не виходив з Батьківщини, а членом депутатської групи Реформи заради майбутнього він став, щоб провести депутатське розслідування, довести і припинити провокації проти опозиції. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Забзалюк зазначив, що з наближенням виборів в Україні режим Віктора Януковича почав хвилю брудних провокацій проти опозиції і її лідерів, і підготовку фальсифікацій.

За словами Забзалюка, в ході проведеного депутатського розслідування, йому вдалося отримати прямі докази цього.

"Чому я зараз виступаю від імені БЮТ-Батьківщина? По суті, ці два місяці я формально числився в так званій групі Реформи заради майбутнього, але фактично ніколи й не виходив з лав команди БЮТ-Батьківщина", - підкреслив він.

Нещодавно керівництву Батьківщини стало відомо про підготовку чинним режимом фальсифікацій на виборах і спроб дискредитації опозиції. "Було прийнято рішення припинити такі провокації і пролити світло на плани влади. Це відповідальне завдання було доручено безпосередньо мені", - сказав він.

На прес-конференції Забзалюк продемонстрував журналістам аудіозапис, на яких чути голоси, схожі на Забзалюка та Ігоря Рибакова, лідера групи Реформи заради майбутнього. В ході розмови Забзалюку пропонуються гроші за його перехід і його діяльність проти Батьківщини.

"Я записував сам себе на свій мобільний телефон", - пояснив він і пообіцяв оприлюднити аудіозаписи.

"За продаж своєї совісті пропонуються скажені гроші. Йдеться про суму в розмірі $ 500 тис. відразу, потім щомісячна зарплата 20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції", - сказав він.

Забзалюк сказав, що отримав від Рибакова $ 450 тис.

Нагадаємо, в минулому році Забзалюк написав заяву про вихід з фракції БЮТ і вступ у депутатську групу Реформи заради майбутнього, яку очолює Рибаков.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини